Szkolenia

Od ponad 4 lat zajmuję się rozwojem kompetencji miękkich oraz menadżerskich. Dotychczas miałam okazję pracować z handlowcami, menadżerami średniego i wyższego szczebla oraz innymi specjalistami różnorodnych profesji. Swój warsztat szlifuję na co dzień pisząc i realizując projekty rozwojowe odpowiadające na problemy jednostek i grup funkcjonujących w mojej organizacji.

Uczę między innymi o tym:

  1. Jak radzić sobie ze stresem w pracy,
  2. Jak skutecznie komunikować się ze swoim szefem i współpracownikami,
  3. Jak być bardziej produktywnym,
  4. Jak kreować swoją markę osobistą w organizacji,
  5. Jak być asertywnym, a nie konfliktowym,
  6. Jak zarządzać jednostkami i grupami.

Dodatkowo pracuję metodą coachingu on the job oraz prowadzę spotkania metodą facylitacji.

Szczególnie bliska memu sercu jest sytuacja kobiet na rynku pracy. Sama borykałam się z brakiem pewności siebie, nieumiejętnym negocjowaniem oraz umniejszaniem własnych kompetencji i wyników. Pewność siebie to nadal przedmiot moich intensywnych obserwacji i poszukiwań. Pragnę dzielić się wiedzą, którą zgromadziłam przez te kilka lat pracy w korporacjach. Wierzę, że może ona przyczynić się do zmiany sposobu myślenia o kobietach w biznesie – wzmocnić ich pozycję oraz wpłynąć na podejmowanie słusznych decyzji biznesowych.

W wolnych chwilach angażuję się więc w działania mające na celu budowanie pewności siebie i rozwój kompetencji kobiet. Uczestniczę w programie mentoringowym na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodymi kobietami planującymi swoją ścieżkę kariery. Ponadto obmyślam plan szkoleń i warsztatów mających na celu wsparcie kobiet w procesach zmian i trudnościach zawodowych.

Obserwuj mojego bloga, aby być na bieżąco.

Nadchodzące szkolenia:

 

Zgadzasz się ze mną? Udostępnij!